משרד עו"ד הורוביץ-עופר הינו בעל ניסיון של 20 שנה בהשגת רף הפיצויים הגבוה ביותר בתביעות רשלנות, ובלחימה נחושה על זכויותיהם של נפגעי רשלנות.

תביעות לפיצויים בגין נזקי גוף עקב רשלנות חובקות תחומים שונים ומגוונים, וביניהם: תביעות כנגד המעביד, תביעות כנגד רשויות, תביעות כנגד בעלי מקרקעין ותביעות כנגד בתי ספר.

על הנפגע להוכיח כי נפגע עקב רשלנות, אשר הינה סטייה מסטנדרט סביר, זהיר ומיומן (של מעביד רשות/בעלי מקרקעין/מוסד חינוכי ועוד, בהתאמה).

כמו כן, על הנפגע לצרף לכתב התביעה חוות דעת רופא מומחה הקובעת מהו שיעור הנכות אשר נגרמה לו בגין אותה פגיעה.

תביעות רשלנות

237 אלף שקל פיצוי לצעיר שנפגע במהלך פעילות מחוץ לעבודה

237 אלף שקל פיצוי לצעיר שנפגע במהלך פעילות מחוץ לעבודה

התובע, שיוצג על ידי עוה"ד צחית עופר ורויטל הורוביץ ממשרד עו"ד הורוביץ-עופר, טען כי במהלך משחק ידידותי בין קבוצת העובדים לבין נערים מכפר הנוער, הוא מעד על הדשא
לחצו להמשך
 
אתלטיקה קשה

אתלטיקה קשה

אל משרדינו הגיע חייל תושב שדרות אשר נפגע במהלך ריצת שני ק"מ עקב כשלים המצויים במסלול הריצה במסגרת שיעור חנ"ג בתיכון בו למד
לחצו להמשך
 
החליקה בשירותי הקניון ופוצתה

החליקה בשירותי הקניון ופוצתה

משרדנו ייצג תובעת אשר ביקרה בחוה"מ סוכות באחד ממרכזי הקניות הפופולאריים בארץ ובמהלך שהותה נכנסה לשירותי הנשים, החליקה, נפלה על הרצפה ועקב כך נחבלה בכתף ימין ובשורש כף יד ימין.
לחצו להמשך
 
מסדרון חלקלק

מסדרון חלקלק

לעו"ד צחית עופר, שטיפלה בתביעה נגד בית החולים ברזילי של אחות שהחליקה משלולית מים במקום, הציקה העובדה שהליקוי נותר בעינו עד עכשיו
לחצו להמשך
 

בתביעות מסוג זה ישנה חשיבות ראשונה במעלה לפגישה הראשונה עם עורך הדין, משום שבפגישה זו שואל עורך הדין את השאלות המתאימות והנדרשות על מנת לגבש עמדה ולהעריך את הסיכויים בהגשת תביעה בעילת רשלנות.

בפגישה הראשונה ניתנות שלל הכוונות שעשויות לסייע לתביעת הנפגע וביניהן:

  • לצלם את המפגע/המכונה הלא תקינה, שכן פעמים רבות עד לבירור המשפט משתנה מצב עובדתי והנפגע יתקשה להוכיח טענותיו בלא ראיות (בכך, בין היתר, מתוקנות מדרכות, מכונה מגודרת, מתוקנים או נעלמים מכשירים).
  • להביא את פרטי העדים לאירוע התאונה ולערוך את תצהיריהם כל עוד הזכרון טרי במקום להמתין זמן רב עד לבירור המשפט, כאשר  פרטים רבים יישכחו ככל הנראה.
לנפגע שאיננו משפטן הבקיא בתחום אין את הידע הנדרש להעריך האם קיימת עילת תביעה ברשלנות. על כן ישנה חשיבות רבה לפנות למשרד עורכי דין בקיא ומנוסה בתחום, כדוגמת משרד עו"ד הורוביץ-עופר.