מרגע קבלת פנייתך במשרדנו, אנו נלווה וננחה אותך באופן אישי לגבי סיכוייך לקבלת פיצוי ולגבי פרטי תהליך הגשת התביעה.

להבטחת קבלת הפיצוי המירבי, אנו מעורבות באופן אישי בכל שלב בכל תביעה, ומעניקות יחס אישי, קשוב, מסור ותומך לכל לקוח, בין אם נפגע קשה (נכות של 100%) או קל, בתביעות נזיקין סבוכות ופשוטות כאחד.

כיוון שתהליך הגשת תביעה בנושא רשלנות רפואית או נזקי גוף מצריך היערכות וירידה לפרטים, רצוי ומומלץ לקיים את שלב איסוף המידע קרוב ככל האפשר לזמן האירוע שבו נגרם הנזק או הפגיעה הרשלנית, כאשר כל הפרטים עדיין טריים בראשכם.
 

שלב 1: מפגש אישי

בשלב זה נערוך שיחת היכרות, נלמד את המקרה, נבצע תחקיר מעמיק ונכין את מסגרת התביעה.
ברוב המקרים תידרש הכנה נוספת של איסוף מסמכים תומכים.
 

שלב 2: הכנת התביעה

לאחר איסוף החומרים, אנו פותחים בתהליך הכנת התביעה, במקביל לקבלת חוות דעת מקצועיות מרופאים רלוונטיים לתביעה.

על מנת לספק את המענה המקצועי ביותר ללקוחותינו, רופאים בכירים מומחים בכל תחומי הרפואה מלווים באופן שוטף את משרדנו, ומספקים ייעוץ רפואי ללקוחותינו בכל שאלה או בעיה רפואית המתעוררת במהלך הטיפול המשפטי, במתן חוות דעת, בביצוע בדיקות שוטפות ובהערכות מצב רפואי.
 

שלב 3: ניהול תביעה לקבלת פיצוי מירבי

מרגע שהגעתם למשרדנו, אתם יכולים להשאיר את הדאגות וחוסר האונים מאחוריכם. אנו נילחם בשיא העוצמה והנחישות להשגת הפיצוי המירבי עבורכם.

הניסיון מראה שמאמצינו משתלמים עבור לקוחותינו -
אנו משיגות את רף הפיצויים הגבוה ביותר עבור אלפי נפגעי רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה ותאונות אחרות, גם בתביעות הסבוכות ביותר, כבר יותר מ-20 שנה.
 

סיום התהליך - קבלת פיצויים

תהליך התביעה מסתיים לאחר שנלחמנו על זכויותיך, וקיבלת את הפיצויים שמגיעים לך.

שכר הטרחה שאנו גובות הינו בסוף התהליך, באחוזים מהפיצויים שאנו משיגות בעבורכם. הבונוס, שמניע אותנו בפועלנו, הוא שביעות הרצון שלכם.
 

תהליך העבודה

תהליך העבודה - משרד עו"ד הורוביץ-עופר