אודות


אנחנו, עורכות הדין צחית עופר ורויטל הורוביץ, מהמובילות בישראל בתחום נזקי הגוף (נזיקין), משיגות את רף הפיצויים הגבוה ביותר עבור אלפי נפגעי רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה ותאונות אחרות, גם בתביעות הסבוכות ביותר, כבר יותר מ-25 שנה

ניסיוננו העשיר ונחישותנו רבת המוניטין יכולים לעמוד לרשותכם ולסייע לכם להשיג חוסן כלכלי ולחיות באיכות חיים גבוהה ככל האפשר – זו השליחות שלנו, ולשם כך נפעל עבורכם במקצועיות וביעילות.

משרד הבוטיק שלנו ידוע בבתי המשפט ובחברות הביטוח השונות בלוחמנותו ובחתירתו העקבית והעיקשת להשגת המירב עבור לקוחותיו.

התמקדו בשיקום הרפואי - אנחנו נדאג לכל היתר

אנחנו מבינות עד כמה קשים חייו וחיי משפחתו של נפגע תאונה ורשלנות רפואית, במיוחד אם נגרמה לו נכות של 100%, ולכן פועלות בכל המישורים כדי להסיר מהנפגעים כל דאגה כלכלית, על מנת שיתאפשר להם להקדיש את מירב האנרגיות לשיקום רפואי.

לצורך העניין, אנו מעניקות ליווי אישי צמוד ללקוחותינו ולבני משפחותיהם בכל תחומי החיים ודואגות לחיבור עם מומחים רפואיים מובילים, עם ספקי המיכשור הרפואי המתקדם ביותר ועם מטפלים סיעודיים.

להבטחת קבלת הפיצוי המירבי, אנו מעורבות באופן אישי בכל שלב בכל תביעה, ומעניקות יחס אישי, קשוב, מסור ותומך לכל לקוח, בין אם נפגע קשה (נכות של 100%) או קל, בתביעות נזיקין סבוכות ופשוטות כאחד.

לקוחותינו נהנים מהקפדתנו הרבה על ביצוע פעולות מהירות ואפקטיביות לקידום ענייניהם ולהשגת רף הפיצוי המקסימלי.

שכר הטרחה שאנו גובות הינו בסוף התהליך, באחוזים מהפיצויים שאנו משיגות בעבורכם. הבונוס, שמניע אותנו בפועלנו, הוא שביעות הרצון שלכם.

מי אנחנו?

אנו מייצגות תובעים בלבד

משרדנו מייצג תובעים בלבד (כך שאין חשש לניגוד אינטרסים אל מול חברות הביטוח) בתביעות עקב רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות ספורט, תאונות תלמידים/ילדים; בתביעות רשלנות רשות ציבורית, מעבידים, מוסדות פרטיים, בתביעות לתגמולי ביטוחי חיים, נכות ואובדן כושר עבודה ובתביעות לתגמולי גמלאות מהמוסד לביטוח לאומי המגיעות לנפגע על פי דין (כולל ייצוג הלקוח בוועדות רפואיות).

הניסיון שלנו לרשותכם

עורכי הדין במשרדנו בעלי נסיון רב בהופעה בבתי משפט בכל הערכאות (בית משפט שלום, מחוזי ועליון), בבית הדין לעבודה וכן בוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי. כמו כן, מאחורינו אלפי שעות ניסיון ומומחיות בחקירת מומחים רפואיים.

המומחים המובילים ביותר איתנו

על מנת לספק את המענה המקצועי ביותר ללקוחותינו, רופאים בכירים מומחים בכל תחומי הרפואה מלווים באופן שוטף את משרדנו, ומספקים ייעוץ רפואי ללקוחותינו בכל שאלה או בעיה רפואית המתעוררת במהלך הטיפול המשפטי, במתן חוות דעת, בביצוע בדיקות שוטפות ובהערכות מצב רפואי.

מוזמן ליצור קשר עם משרדנו לייעוץ ללא תשלוםואנו נפעל בשיא העוצמה להשגת הפיצוי המירבי עבורכם.